Protez Uygulama

PROTEZ SAÇ UYGULAMASI

Protez uzmanımız ile beraber size en uygun renk, şekil ve uzunlukta olan protezinizin seçimini yaptıktan sonra sadece saatler içerisinde yeni ve doğal bir görünüme kavuşacaksınız.

PROTEZ SAÇ UYGULAMASI AŞAMALARI

Metin Eroğlu
Müşteri

Protez saç ile saç ekimi arasında çok kararsızdım fakat Şeyhmus Beyin ilgi ve alakası ile yaptığı demo işlemlerden sonra içim o kadar rahatladı ki aynı gün saç protezimi iki saat gibi kısa bir sürede yaparak beni sevince boğdu. Kellik ciddi anlamda beni bunaltmıştı. Teşekkürler İnvisible Hair ailesi.

Faruk Avcı
Müşteri

Protez saç sektörüne böyle kaliteli ve profesyonel kişiler gerekli. Çevrem dahil hiç kimse yadırgamadı saç protezimi. Nasıl mutluyum anlatamam. Allah razı olsun sizden.

Hakan Yılmaz
Müşteri

Ön alın bölgemde dökülme vardı. Birçok yer kendi saçımı da kesmeyi zorunlu kılıyordu fakat siz çok titiz bir işlem sonucu sadece sorunlu bölgemi saçlandırarak profesyonelliğinize yakışanı yaptınız. İyi ki varsınız.

Ümit Karaca
Müşteri

Sahne sanatçısıyım ve yaklaşık 10 yıldır saçsızlık sorunu yaşıyorum. Tavsiye üzerine Invisible Hair ile tanıştım. Keşkelerden hoşlanmam ama keşke 10 yıl önce tanışsaydım. Mutluluk İnvisible Hair ile geldi. teşekkürler. 👏

Bilgi için Bize yazabilirsiniz