Kaş Pudralama (Gölgelendirme)

Kaş pudralama
Screenshot (57)
Kıl tekniği mikropigmentasyon uygulamalarına göre biraz daha yoğun bir görüntü hedeflenir. Kalıcılık süresi daha uzundur. Dövme değildir.

Kaşlarınızdaki boşlukları kalemle doldurduğunuzda oluşan görüntüden hoşlanıyorsanız dolgu tekniği tam size göre. En üzün süre kalıcı mikropigmentasyon tekniğidir.

Kaş pudralama tekniği aslında kaşa verilen bir far efektidir. Kaş pudralama tekniğiyle seyrek olan kaşlar kalınlaştırılabilir, rengi ve şekli değiştirilebilir. Kemoterapi gören hastaların dökülen kaşları da bu yöntem sayesinde yeniden oluşturulabiliyor.

Sürekli kaşlarını far ile boyayarak dolduranların özellikle tercih edeceği bir yöntemdir. İşlem öncesi bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır.

 • Kalıcılık Süresi: 1.5 – 2 Yıl
 • İşlem Süresi: 60 – 120 Dakika
 • Tuğba Yanık
  Müşteri

  Daha önce yanlış yapılan bir ipek kirpik uygulaması yüzünden kirpiklerim zarar görmüştü, bir daha asla diyordum ama arkadaşımın tavsiyesiyle İnvisible Hair’de tekrar yaptırdım. Çok memnun kaldım, kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  Serpil Çelik
  Müşteri
  Geçirdiğim rahatsızlık dolayısıyla kaşlarımda seyrelmeler oluştu, güzellik uzmanları bana kaş gölgelendirme yöntemini önerdi ve uyguladı.
  İnanılmaz doğal bir görünüm yeni kaşlarımı eskisinden daha çok seviyorum. İyi ki varsınız.
  Merve Özen
  Müşteri

  Tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kalıcı eyeliner uygulaması yaptırdım, keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum.

  Şerife Saral
  Müşteri
  Güzellik sektöründe çalışan biri olarak firmaya işlerini bu kadar titiz ve özenli yaptıklarıiçin teşekkür ediyorum.
  İpek Kirpik yaptırdım ve gerçekten çok memnun kaldım, inanılmaz doğal.
  Bilgi için Bize yazabilirsiniz