HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Türkiye’de 2015 yılında giren Invisible Hair Avrupa’daki işçilik, kalite ve bilgi birikimi ile sektördeki büyük açığın bilincinde olan Didem Özcan tarafından uluslararası uzun ve detaylı araştırmalar ve eğitimler sonucu kurulmuştur. Tül peruk ürününü Türkiye ‘ye ilk getiren kişi olan Didem Özcan İngiltere ve İsveç’te peruk ve saç uzmanlığı üzerine çeşitli eğitimler almış ve uzmanlığını bu yönde ilerletmeyi başarmıştır. Bugüne kadar binlerce kemoterapi hastası, alopesi hastası ve çeşitli diğer saç rahatsızlığına sahip insana Invisible Hair ürünleri umut olmuştur. Invisible Hair markası kısa zamanda ürün gamını arttırarak marka bilinirliğini ülkemizde hızla arttırmış ve birçok ünlülünün de tercih ettiği marka haline gelmiştir. Dünyaca tanınan bir marka olan şirketimiz, rakiplerinden farklı olarak sağlıkla ve özenle detaycı kaliteyi müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir ve ‘Marka müşteriye verilen kalite sözüdür.’ misyonuyla başarı grafiğini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. 

VİZYONUMUZ

Dünya’nın en kaliteli tül peruk ve saç sistemlerini sağlıklı mutluluk adına milyonlarca insana ulaştırmak, kalıcı müşteri memnuniyeti yaratarak Türkiye’de ve Dünya’da sektörün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

Biz müşterilerimize öncelikle sağlık adına mutluluk hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. ‘Marka müşteriye verilen kalite sözüdür.’ misyonuyla müşterilerimize en iyi, kaliteli, sağlıklı hizmeti güler yüzlü, vicdanlı ve kalıcı bir mutluluk yaratmak adına sunuyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın her yerine aynı standartlarda hizmet vermeyi insanlığa saygı olarak görüyoruz. Bir sağlık probleminin çözümüne mutluluk katmak misyonumuzun en önemli parçası. Bir insanın mutluluğuna sebep olmak varlığımızın en onur verici kısmıdır. Saç sektörünün her kategorisinde en kaliteli hizmeti müşterilerimize ulaştırmak. Sektör liderliğini kararlı bir şekilde uzun yıllar güzellik ve sağlık adına tüm yaş kategorisine hizmeti sürdürmek .

değerlerimiz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız bizim ailemizdir. 

Sevgi, saygı ve sağlıkla uzun yıllar güçlü bağlar kurmak, aile kutsallığında hizmet vermek en önemli değerlerimizdir. 

Bununla birlikte; sürdürülebilir başarı, adil ve ahlaklı işletmecilik, öğrenmeye açıklık, girişimci ruh, yaratıcılık, dürüstlük değerleri ile var oluyoruz. 

 

“Marka, müşteriye verilen kalite sözüdür.” 

hedeflerimiz

 

  • Türkiye ‘nin her ilinde franchising showroomları açmak,
  • İstihdam yaratmak, 
  • Milyonlarca kemoterapi , alopesi ve diğer saç rahatsızlığı olan hastalara ulaşarak onlara umut olacak güzellikte saçlar ulaştırmak ve kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olmak.
  •  Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan, çok sayıda memnun müşteriye hizmet veren, ülke ekonomisine katkıda bulunan, istihdam yaratan, sektörde lider, Türkiye’nin stratejik olarak her yerinde var olan, her açıdan mükemmel tek çatı altında toplanmış birçok salon ile birlikte büyük bir kuruluş olarak varlığını nesiller boyu sürdürmek.

"Marka, müşteriye verilen kalite Sözüdür."

kurum kültürü ve felsefemiz

Kurum kültürü, kurum içinde paylaşılan ve benimsenen değerler sistemi ve normlardır. 

Değerler; neyin önemli olduğunu tanımlar. 

Normlar; kurum üyelerinden beklenen uygun tutum ve davranışları tanımlar 

Kurum kültürü, insanların işlerini yaparken ya da üretirken ortak düşünmelerini ve bunun sonucunda ortak hareket etmelerini sağlar. 

 

Invisible Hair, ortak hareket etme ve üretkenlik açısından standart hizmet kalitesini hedeflemiş ve disiplinli, istikrarlı çalışmalar ile bu konuda gerekli tüm çalışmaları yapmıştır.

tül peruk kullanan
müşterilerimiz ne diyor?
MELİSA CANSEVER
Müşteri

Tepe kısmımda açıklık vardı. İlk önce tepelik, daha sonra tül peruk aldım. Çok memnunum. Hizmet ve kalite çok iyi. Çok teşekkür ederim.

İLAYDA SEVEN
Müşteri

Hastalığım nedeniyle saçlarım dökülmüştü. Şimdi kendime olan güvenim geldi. Çok teşekkürler!

SEVDE GÜNGÖR
Müşteri

Misinalı saç aldım. Gayet memnunum. Çok kaliteli saçlar. Tavsiye ederim.

AYŞE DURMAZ
Customer

Indeed, the hair looks shimmery. Thank you very much for your care.

DUYGU ZÜBEYDE YÜCEL
Müşteri

Tül peruk ile geçen ay tanıştım. Yurtdışında gördüğüm ürünlerin ülkemizde de olması mutluluk verici. Didem hanım inanılmaz ilgilendi. Bol kazançlar dilerim.

Bilgi için Bize yazabilirsiniz