Tül Peruk

TÜL PERUK NEDİR?
shutterstock_1028283136

Dünyanın en profesyonel ve en ince dokusuna sahip peruk olma özelliğinde olan tül peruklar, tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de inanılmaz talep görmektedir. 

Sadece kemoterapi gören veya alopesi hastaları değil, sac renginden memnun olmayan veya çeşitli kuaför işlemlerinden sonra saçları yıpranmış bayanlara da umut olmaktadır.

tül peruk
çeşitleri nelerdir?
tül peruk
nasıl uygulanır?
tül peruk
kullanım talimatları

Orijinal tül peruklar tamamen İsviçre tülünden üretilmektedir. İsviçre tülünün özelliği, Dünya’nın en sağlam ve en ince dokudaki tülü olma özelliği olmasıdır. Çin veya diğer ülkelerin üretmiş olduğu tüller asla İsvçire tülüne benzememektedir. Orijinal İsviçre tülü teninizde bir bütünlük sağlamakta ve çok ince dokusu sayesinde teninizle bütünleşmektedir. İsviçre tülünden üretilmiş olan INVISIBLE HAIR tül peruklar, kendi içinde çeşitlilik göstermektedir. Kişinin ihtiyacına ve talebine göre tam tül peruk, yarım tül peruk, ön tül peruk ve tepe tül peruk olmak üzere çeşitleri mevcuttur. Tamamı INVISIBLE HAIR bünyesinde üretilebilmektedir.

Almış olduğunuz tül peruğunuzun ön kısmındaki tül ince(kaş) makası ile saçların başlangıcından dikkatlice kesilmelidir. Daha sonra yapıştırıcı ile kullanacaksanız teninize gelecek şekilde(yapıştırıcı kendi saçınıza değdiği zaman yapıştırma özelliğini kaybetmektedir, bu yüzden tene yapışması önemlidir.) sıvı ya da bant yapıştırıcıyı uygulayınız. Yapıştırıcının kuvvetli olmasını istiyorsanız soğuk fön yardımıyla 3 dakika yapıştırıcının üzerine soğuk hava uygulayınız. Daha sonra tülü kesilmiş olan peruğumuzu ortalayıp, yapıştırıcının üzerine gelecek şekilde sabitleyiniz. İlk önce peruğumuzun ön kısmını yapıştırınız. Tam tül peruk aldıysanız daha sonra kulak, ardından da ense kısmını yapıştırınız. iyice sabitlediğinizden emin olduktan sonra bir fular yardımıyla yapıştırdığınız bölgeyi sabitleyiniz. 10 dakika bekledikten sonra, sıkıca bağlamış olduğunuz fuları açabilirsiniz ve tül peruğunuza düzleştirici ya da maşa yardımı ile istediğiniz formu yapabilirsiniz.

 • Peruğunuzun etrafındaki ince tülü saç başlangıç kısmından dikkatlice kesiniz ve sonra başınıza takınız.
 • Ense kısmındaki kopçalı lastikli ayarını kendi baş ölçünüze göre daraltıp bollaştırabilirsiniz.
 • Ürünü yapıştırıcı ile ya da yapıştırmadan kullanabilirsiniz.
 • Peruğunuzu özel geniş dişli tahta bir tarakla taramanızı öneririz. Yıkadıktan sonra tarakla saçınızı açınız. 3-4 haftada bir yıkamanız önerilir.
 • Peruğun iç kısmına elinizi yerleştirin, duş altında ılık su tutun. Şampuan tepe kısmında yeterli miktarda dökünüz, aşağıya doğru elinizle sıvazlayarak, asla çitilemeden ve tersine çevirmeden yıkayınız. Krem kullanırsanız uç kısımlarına uygulayıp iyice durulayınız. Seruım ve bakım yağı kullanabilirsiniz.
 • Yıkama sonrasında yukarıdan aşağıya doğru üzerinde kalan fazla suyu sıyırınız. Daha sonra bir havlu üzerine dinlenmeye bırakınız.
 • Saç havlu üzerine iyice nemini bıraktıktan sonra kurutma makinesi ile yukarıdan aşağıya kurutabilirsiniz.
 • Peruğunuzu tersine çevirip asla kurutmayın.
 • Ürününüz iyice kuruduktan sonra maşa ve düzleştirici ile istediğiniz şekli verebilirsniz. (max. 180 Derece)
 • Peruğunuza kuaför işlemleri yaptırmadan önce kesim ve boya gibi mutlaka profesyonel ellerden yardım isteyiniz.
 • Sormak istediğiniz tüm sorular için bizi arayabilirsiniz.
MELİSA CANSEVER
Müşteri

Tepe kısmımda açıklık vardı. İlk önce tepelik, daha sonra tül peruk aldım. Çok memnunum. Hizmet ve kalite çok iyi. Çok teşekkür ederim.

İLAYDA SEVEN
Müşteri

Hastalığım nedeniyle saçlarım dökülmüştü. Şimdi kendime olan güvenim geldi. Çok teşekkürler!

SEVDE GÜNGÖR
Müşteri

Misinalı saç aldım. Gayet memnunum. Çok kaliteli saçlar. Tavsiye ederim.

AYŞE DURMAZ
Customer

Indeed, the hair looks shimmery. Thank you very much for your care.

DUYGU ZÜBEYDE YÜCEL
Müşteri

Tül peruk ile geçen ay tanıştım. Yurtdışında gördüğüm ürünlerin ülkemizde de olması mutluluk verici. Didem hanım inanılmaz ilgilendi. Bol kazançlar dilerim.

Bilgi için Bize yazabilirsiniz